Nové stránky
Rallyfan.cz Girl
KOWAX VALAŠSKÁ RALLY 2018

Víkend slibuje straktivní podívanou.......

Valaška se blíží doslova každým dnem a tak mnohé fanoušky bude zajímat, co nadcházející víkend přinese. Letošní ročník přináší mnoho novinek a také velmi atraktivní startovní pole. Díky novým rychlostním zkouškám nám přibylo mnoho práce a tak doufáme, že jak posádky, tak fanoušci si přijdou na své. Soutěž je rozdělena do dvou dnů, když v sobotu je naplánováno „Moravské Monte“ po startu RZ 2 se spoustou serpentin, které prověří souhru posádek. Diváky bychom chtěli pozvat na městskou zkoušku okolo zimního stadionu ve Valašském Meziříčí. Tato zkouška se startuje v 19 hodin a pojedou se dvě kola. A protože jí posádky absolvují se světlenými rampami, bude to jistě dokonalá show. V neděli jsou pak připraveny další atraktivní zkoušky at‘ už je to Juřinka, Hukvaldy, či na polygonu v Kopřivnici, kde bude zároveň i umístěna servisní zóna.

Rovněž nedělní RZ Bystřička má pro diváky několik“ lahůdek“. Po startu v obci Vidče absolvuji posádky výjezd na kopec Spina, kde je atraktivní vracák. Další divácké místo je průjezd úzkým mostkem s pravoúhlým zabočením na hlavní cestu u domu známého valašského pilota Silvestra Mikuláštíka.  Pěkné místo je i retardér u hospody u Bušů, který má své příznivce. Diváky bychom chtěli také pozvat do JT arény pod hrází Bystřička, kde je připravena na tamním parkovišti populární „ motanice“ Navíc zde bude i umístěna velkoplošná obrazovka, takže diváci mohou sledovat přímý přenos z kopřivnického polygonu.  Samostatnou kapitolou je potom kvalita startovního pole, kterému vévodí Škoda Motorsport. Jan Kopecký či norský pilot  Ole Veiby jistě předvedou na trati co nejlepší výkon.

Velkým soupeřem továrních škodovek bude Váchlav Pech.Také zbytek startovního pole se nese v duchu souboje Škody Fabie R5 a Fiest R5. Změnu škodovky za Fiestu nahlásil Jan Černý, rovněž velký talent Filip Mareš usedne do Fábie R5 z týmu Kresta Racing. Z valašských posádek se na startu objeví nejen Silvestr Mikuláštík za volantem atraktivní Škody Oktávie WRC, ale i Miroslav Jakeš, Martin Hrachovec a další, řekl k soutěži ředitel Jaromír Tomaštík.

Pořadatel apeluje na slušné chování diváků a na bezproblémový průběh soutěže !!!!

Autor: Miroslav Němec
Email: mira-nemec@seznam.cz
Vydáno: 19.3.2018 22:17
Zobrazeno: 1171x
Hodnocení: 2.96
Hodnotilo: 6354
Ohodnoť: 1 2 3 4 5
#1 Dineke_Slecht6. července 2018 11:42
Následně, díky syntetickým feromonům, byl vyroben produkt a na trhu byl představen pod názvem aktivátor Dynamite. Tento produkt se nepoužívá pouze jako lákadlo na ryby během rekreačního a sportovního rybaření, ale své využití našel i na rybích farmách, kde se používá ke krmení predátorských ryb. <a href=https://rybydynamit.com/>www.rybydynamit.com</a> Po každém záběru jsem přihazoval několik hrstí a vždy při delší odmlce jsem navíc rozprostřel půl kbelíku Melegu (smíchal jsem měkkou i tvrdou variantu různých příchutí) na jedno loviště. Tato taktika nám se Sváťou přinesla spoustu ulovených kaprů.
Uživatel:
Text:
Fotogalerie
34.Int.Lietz Sport Jänner Rallye 2019 - 30 fotek
Redakční fotograf: libor hodulák
TRAIVA CUP - PROSINEC - 23 fotek
Redakční fotograf: Miroslav Němec
MIKULÁŠ RALLY IS LIFE 2018 - 24 fotek
Redakční fotograf: Miroslav Němec
OHLÉDNUTÍ ZA MIKULÁŠ RALLY 2017 - 21 fotek
Redakční fotograf: Miroslav Němec
TRAIVA CUP - LISTOPAD - 22 fotek
Redakční fotograf: Miroslav Němec
NYÍREGYHÁZA RALLY 2018 - 30 fotek
Redakční fotograf: libor hodulák
PARTR RALLY VSETÍN 2018 - 28 fotek
Redakční fotograf: Miroslav Němec
TRAIVA CUP - ŘIJEN - 20 fotek
Redakční fotograf: Miroslav Němec
HERBST RALLYE DOBERSBERG 2018 - 30 fotek
Redakční fotograf: libor hodulák
Všechny galerie
Portál Rallyfan.cz
- Rally Sanremo 2013 - shakedown (25715x)
- Hyundai i20 WRC - test Finland (25867x)
- Patrick Snijers - Porsche 997 ... (24796x)
- Zpěvák / Tamášová Suzuki ... (24517x)
- Hermann Neubauer - výlet mimo ... (70162x)
- Roman Kresta - krize po skoku ... (23581x)
- Barum Czech Rally Zlín 2013 (22560x)
- Barum Rally 2013 - Béreš v ... (22585x)
- Roman Kresta - krize Semetín ... (23182x)
- Jaroslav Orsák small crash - ... (24173x)

kód Gimli, design vaca.p, El-Toro, Zemní práce, Zahradní práce, Výkopy
Copyright © 2009-2019